Rychlost

Řezání nepravidelné výšky materiálu

Inteligentní výkonová jednotka AccuteX je schopna zvládnout měnící se stav v tloušťce obrobku a situaci výplachu vodou. Vyznačuje se vysokou řeznou rychlostí a bez přetržení drátu.

Obrobek různé tloušťky (max 50 mm) – maximální řezná rychlost až 3,3 mm / min, a je rychlejší o 20% než všichni konkurenti.

Rychlejší řezání i u vyšších materiálů

Efektivita řezání je při řezání materiálů vyšších než 200 mm vyšší než u konkurentů. Stejně tak při nižších výškách řezaného materiálu (například výška 70 mm).

Úhlové řezání / Obvodové řezání boků

Přesnost

Strategie rohů/oblouků s IP=9

Inteligentní řezání v rohu / oblouku přináší pozitivní výsledky ve vyšší přesnosti malých detailů a tvarů. Díky inteligentní funkci snižování parametrů výboje a adaptivní rychlosti pohybu nedochází k tepelné deformaci materiálu v oblasti rohu / oblouku. Rohy jsou tak ostré a neopálené mohutným výbojem, který je jinak potřeba při výkonném řezání.

precizní dráha řezu (při zvětšení)
tolerance tvarů pouze 3 mikrony na výšce 30 mm (razník versus matrice)

Přesnost tvarů lisovacích forem

Ukázka řezání rohů a rádiusů R=0,2 a R=0,25 u střižného nástroje

FPCB(Flexibilní PCB) u forem a nástrojů

Nulové tolerance pro rozteče děr. To je důležité při výrobě forem a střižných nástrojů, aby nedošlo k poškození razníků nebo matric. Chyba rozteče je menší než 5 mikrometrů / 150 mm. Na obrázku střižný nástroj s konstantní fazetou a úkosem 1,5 stupně.

Drsnost

Jemné dokončovací řezy

Dobrá povrchová úprava (Ra=0,35 µm je standardní), nejlepší může dosáhnout Ra=0,06 μm pomocí speciálního modulu MST-Ⅲ. Je použit programovatelný čip FPGA. Přidána je také technologie eliminace voltaického oblouku, přesné řízení energie řezání povrchu. Klíčovým bodem je stabilita stroje, při posledním řezu existuje pouze posun o 1 μm. Pokud je vůle větší než 1μm, povrchová úprava nebude stejnoměrná. Konstrukce tepelné rovnováhy a vysoká přesnost řízení dráhy zajišťující rovnoměrný povrch řezu.

Stabilita

Stabilita řezání je důležitá

Modul stabilního řezání. Snižuje rozdíly mezi jedním strojem a ostatními stroji z jiné série tohoto výrobce. Lidově řečeno – můžete začít řezat na jednom stroji s SD-Mastrem, a po nějaké době ten samý kus můžete dořezat i na jiném stroji vybaveným tímto modulem. Rozdíl ve kvalitě řezu bude minimální.

  • Vysoká opakovatelnost v přesnosti při použití stejných řezných dat na různých strojích, konzistence zvyšuje kvalitu obrobku a zjednodušuje řízení výroby.
  • High-Speed řezání pomocí SD-Masteru ve stabilním výkonu stabilizuje proces řezání, zejména ve vysokorychlostním režimu.
  • Při nepřetržitém řezání 100 otvorů průměru 6 mm je 95,45% přesnosti všech děr v rozmezí ± 1,5 µm.